KONST / Oljemålningar / Oljemålning 2884040
nr 288 4040
sign. J Edwards, Winter Afternoon 61x51. Ramskador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 24 november 2003
kl 18:00:00
2.700 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.100 kr
ledande budet*
Signe Persson-Melin (f. 1925)